Vi ska utvecklas och växa tillsammans med våra kunder och överträffa deras förväntningar genom att medvetet och kontinuerligt arbeta med förbättringar.

  • Åsa Tano
    Åsa Tano VD/Ägare

    asa.tano@tagakonsult.se

    Pådrivande
    Kommunikativ
    Samordnande

  • Maria Olsson
    Maria Olsson Vice VD/Ägare

    maria.olsson@tagakonsult.se

    Drivande
    Resultatfokuserad
    Positiv

  • Roger Aitomäki
    Roger Aitomäki Ägare/Projektledare

    roger.aitomaki@tagakonsult.se

    Pålitlig
    Noggrann
    Ansvarsfull

  • Emma Möller
    Emma Möller Miljösamordnare

    emma.moller@tagakonsult.se

    Grundlig
    Målmedveten
    Kommunikativ

  • Johanna Nilsson
    Johanna Nilsson Projektkoordinator

    johanna.nilsson@tagakonsult.se

    Noggrann
    Logisk
    Analytisk

  • Maria Fjellborg
    Maria Fjellborg Projektledare

    maria.fjellborg@tagakonsult.se

    Logisk
    Systematisk
    Drivande

  • Ragnhild Lind
    Ragnhild Lind Projektkoordinator

    ragnhild.lind@tagakonsult.se

    Hjälpsam
    Systematisk
    Grundlig

  • Camilla Kruukka
    Camilla Kruukka Controller/projektledare

    camilla.kruukka@tagakonsult.se

     

     

  • Sofia Lageholm
    Sofia Lageholm Redovisningskonsult

    sofia.lageholm@tagaekonomi.se

     

     

  • Jessica Mella Nilsson
    Jessica Mella Nilsson Affärsrådgivare/ redovisningskonsult

    jessica.mellanilsson@ tagaekonomi.se

  • Henrik Bjuhr
    Henrik Bjuhr Projektledare/teknisk koordinator

    henrik.bjuhr@tagakonsult.se

     

  • Mikael Ahlfort
    Mikael Ahlfort Projektledare HMSQ

    mikael.ahlfort@tagakonsult.se

     

  • Selma
    Selma Kontorschef

    info@tagakonsult.se

    Matglad
    Positiv
    Glädjespridare

ikon_Taga_144_vit

En pålitlig konsult med ett personligt bemötande