Vi ska utvecklas och växa tillsammans med våra kunder och överträffa deras förväntningar genom att medvetet och kontinuerligt arbeta med förbättringar.

  • Åsa Tano Ipsen
    Åsa Tano Ipsen VD/Ägare

    asa.t.ipsen@tagakonsult.se

    Pådrivande
    Kommunikativ
    Samordnande

  • Maria Olsson
    Maria Olsson Vice VD/Ägare

    maria.olsson@tagakonsult.se

    Drivande
    Resultatfokuserad
    Positiv

  • Roger Aitomäki
    Roger Aitomäki Ägare/Projektledare

    roger.aitomaki@tagakonsult.se

    Pålitlig
    Noggrann
    Ansvarsfull

  • Anette Mella Lindholm
    Anette Mella Lindholm Redovisningskonsult

    anette.lindholm@tagaekonomi.se

    Grundlig
    Kommunikativ
    Vänlig

  • Linda Ågren
    Linda Ågren Redovisningskonsult

    linda.agren@tagaekonomi.se

    Aktiv
    Strategisk
    Utåtriktad

  • Lisa Dantoft
    Lisa Dantoft Ekonomichef

    lisa.dantoft@tagaekonomi.se

    Kommunikativ
    Analytisk
    Strategisk

  • Anja Kero
    Anja Kero Projektkoordinator

    anja.kero@tagakonsult.se

    Lojal
    Omsorgsfull
    Uppriktig

  • Emma Möller
    Emma Möller Miljösamordnare

    emma.moller@tagakonsult.se

    Grundlig
    Målmedveten
    Kommunikativ

  • Emma Tano
    Emma Tano Arbetsmiljösamordnare

    emma.tano@tagakonsult.se

    Pålitlig
    Flitig
    Utåtriktad

  • Johanna Nilsson
    Johanna Nilsson Projektkoordinator

    johanna.nilsson@tagakonsult.se

    Noggrann
    Logisk
    Analytisk

  • Maria Fjellborg
    Maria Fjellborg Projektledare

    maria.fjellborg@tagakonsult.se

    Logisk
    Systematisk
    Drivande

  • Ragnhild Lind
    Ragnhild Lind Projektkoordinator

    ragnhild.lind@tagakonsult.se

    Hjälpsam
    Systematisk
    Grundlig

Styrelsen

  • Roger Aitomäki
    Roger Aitomäki Styrelseledamot
  • Maria Olsson
    Maria Olsson Styrelseledamot
  • Åsa Tano Ipsen
    Åsa Tano Ipsen Styrelseledamot
ikon_Taga_144_vit

En pålitlig konsult med ett personligt bemötande