Vi ska utvecklas och växa tillsammans med våra kunder och överträffa deras förväntningar genom att medvetet och kontinuerligt arbeta med förbättringar.

144x144

Tåga har verkat i konsultbranschen sedan 2000 och vi har uppdrag i hela Norrbotten.

Våra engagerade och kompetenta konsulter jobbar i olika branscher med flera typer av uppdrag. I bygg- och anläggningsprojekt hittar du oss ofta i rollen som arbetsmiljö- eller miljösamordnare, BAS-U eller BAS-P, men också som drivna projektkoordinatorer.

Vår samlade kompetens ger redundans i våra uppdrag och tillsammans med dig som kund ser vi till att uppdraget når förväntat resultat. ”Tillsammans som metod” gäller både oss som företag och människor. Vi finns för varandra och våra kunder.

Det är Tåga i oss!

  • Åsa Tano
    Åsa Tano VD/Ägare

    asa.tano@tagakonsult.se
    070-329 96 12

    Pådrivande
    Kommunikativ
    Samordnande

  • Maria Olsson
    Maria Olsson Vice VD/Ägare

    maria.olsson@tagakonsult.se
    070-359 71 81

    Drivande
    Resultatfokuserad
    Engagerad

  • Roger Aitomäki
    Roger Aitomäki Ägare/Projektledare

    roger.aitomaki@tagakonsult.se
    070-350 71 81

    Pålitlig
    Noggrann
    Ansvarsfull

  • Emma Möller
    Emma Möller Miljösamordnare

    emma.moller@tagakonsult.se
    073-098 19 70

    Engagerad
    Rutinerad
    Kvalitetsmedveten

  • Camilla Kruukka
    Camilla Kruukka Controller/projektledare

    camilla.kruukka@tagakonsult.se
    076-800 67 32

    Ansvarstagande
    Flexibel
    Utåtriktad

  • Sofia Lageholm
    Sofia Lageholm Redovisningskonsult

    sofia.lageholm@tagaekonomi.se

    Noggrann
    Strukturerad
    Effektiv

  • Jessica Mella Nilsson
    Jessica Mella Nilsson Affärsrådgivare/ redovisningskonsult

    jessica.mellanilsson@tagaekonomi.se
    070-323 65 35

    Positiv
    Driven
    Lösningsorienterad

  • Mikael Ahlfort
    Mikael Ahlfort Projektledare HMSQ

    mikael.ahlfort@tagakonsult.se
    070-230 58 90

    Systematisk
    Analytisk
    Faktabaserad

  • Anita Ljungros
    Anita Ljungros HMSQ Samordnare

    anita.ljungros@tagakonsult.se
    070-508 71 82

    Personlig
    Noggrann
    Tydlig

  • Matilda Tano
    Matilda Tano Projektkoordinator

    matilda.tano@tagakonsult.se
    070-279 09 39

    Serviceinriktad
    Noggrann
    Glad

  • Sebastian Iversen
    Sebastian Iversen Projektkoordinator/mediekonsulent

    sebastian.iversen@tagakonsult.se
    070-256 28 86

    Kunskapstörstande
    Strukturerad
    Ansvarstagande

  • Linda Karlsson
    Linda Karlsson Projektkoordinator

    linda.karlsson@tagakonsult.se
    070-257 75 27

    Ansvarskännande
    Strukturerad
    Analytisk

  • Selma
    Selma "Kontorschef"

    info@tagakonsult.se

    Matglad
    Positiv
    Glädjespridare

72x72-vit

United goals – tillsammans som metod